Na tejto stránke používame cookies za účelom jej optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Matomo. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Okrem toho používame Google Maps. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Zobrazenie webového obsahu

Produkty a riešenia

Plyny

Technické a medicinálne plyny sú nepostrádateľné vo väčšine odvetví a v rôznych aplikáciách. Messer dodáva vlastné plyny a technológie a taktiež rieši ich problematiku, či už sa jedná o zefektívnenie existujúcich procesov, zvýšenie ich kvality alebo o kompletný návrh nových postupov.  

 

Suchý ľad

Messer Tatragas používa pri výrobe suchého ľadu najnovšie technológie od spoločnosti ASCO Carbon Dioxid, ktoré sú nainštalované v Šali a Košiciach. Takýmto spôsobom vie Messer Tatragas rýchlo a flexibilne reagovať na dopyty zákazníkov a zabezpečiť maximálnu čerstvosť produktu.  

 

Zariadenia a systém dodávok

Spoločnosti skupiny Messer Group ponúkajú zariadenia a systémy dodávok pre technické plyny bez ohľadu na ich objem - od ventilu až po veľkoobjemové zásobníky.