Na tejto stránke používame cookies za účelom jej optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Matomo. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Okrem toho používame Google Maps. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Zobrazenie webového obsahu

MESSER TATRAGAS, spol. s r.o.

Vyrábame a dodávame plyny, bez ktorých sa v živote nezaobíde.

Viac

Produkty

Objavte našu širokú škálu produktov.

Viac

Možnosti dodávok plynu

Dodávame plyny prispôsobené Vašim požiadavkám.

Viac
Zverejňovač príspevkov
Späť

Skupina Messer

Skupina Messer

Messer Group bola pôvodne založená v roku 1898 a dnes je, priamo riadená vlastníkom, najväčšou súkromnou spoločnosťou vo svete pre oblasť technických plynov.   

Značka „Messer – Gases for Life“ je reprezentována 60 spoločnosťami v 30 krajinách v Európe, Ázii, Peru a Alžírsku. Mezinárodné aktivity skupiny sú riadené z centrály v blízkosti Frankfurtu n.M. a z Krefeldu sú riadené centrálne technické funkce ako logistika, engineering a aplikačné technológie.   

Stefan Messer, majiteľ a CEO Messer Group, pracuje spoločne s 5.354 zamestnanci podľa definovaných princípov, ktoré sú zamerané na zákazníkov a zamestnancov, zodpovedné správanie, korporátnu zodpovednosť, kompetenciu ako aj dôveru a rešpekt. V roku2015 generovala skupina Messer konsolidovaný obrat vo výške1,166 miliardy EUR.  


Zverejňovač príspevkov