E-Služby

E-Služby

Online služby, ktoré vám uľahčia prácu

Prečo E-služby Messer

Elektronické služby Messer vám uľahčia prácu. E-služby vám umožňujú urýchliť procesy obstarávania, jednoducho spravovať zásoby plynov a skrátiť vyhľadávanie plynov a riešení aplikačnej techniky. To všetko bez ohľadu na to, či ste v kancelárii alebo na cestách.

Elektronické služby: Jednoduché a ekologické

Elektronické služby: Pomáhajú šetriť náklady a chrániť životné prostredie.

Náš záväzok

Pri vývoji elektronických služieb boli pre nás obzvlášť dôležité parametre: jasná funkčnosť a intuitívne ovládanie. Elektronické služby sú k dispozícii buď ako aplikácia, prostredníctvom našej webovej stránky alebo cez dátové rozhranie plánovacieho systému Messer pre elektronickú výmenu údajov (EDI).

Prehľad benefitov:

 • Informácie a služby dostupné kedykoľvek a kdekoľvek
 • Navrhnuté ako "samoobslužná možnosť" - náš špecializovaný tím vám bude aj naďalej ochotne radiť
 • Intuitívne, nekomplikované aplikácie s cielenou funkčnosťou
 • Úspora nákladov vďaka digitálnemu spracovaniu a poskytovaniu v požadovanom formáte
 • Pravidelné aktualizácie na základe spätnej väzby od zákazníkov
 • Úspora papiera a emisií
 • Zjednodušená komunikácia a úspory vďaka elektronickej výmene údajov

E-Služby

Aké elektronické služby ponúkame?

 • E-Faktúra: ekologická a inteligentná alternatíva k papierovým faktúram: Prostredníctvom E-faktúry sa faktúry posielajú e-mailom priamo osobám, ktoré určíte vo vašej spoločnosti. V týchto údajoch môžete kedykoľvek vykonať zmeny a získať prístup k archivovaným dokumentom.   
   
 • E-Order: Pomocou aplikácie E-Order a aplikácie E-Order môžete kedykoľvek rýchlo a jednoducho objednať svoje požiadavky.     
   
 • E-CCTS: Pomocou systému E-CCTS (Customer Cylinder Tracking System) môžete optimálne sledovať a spravovať interné pohyby fliaš/balíkov. Spoločnosť Messer vám dodá potrebný softvér a hardvér a podporí vás pri implementácii.   
   
 • MyLab: Jednou z našich služieb, ktorú sme špeciálne prispôsobili pre laboratóriá, je myLab. Tu máte možnosť spravovať certifikáty, napr. pre špeciálne plyny, alebo získavať plyny, ktoré sú špeciálne prispôsobené vašim potrebám.
       
 • APLIKÁCIE: Pre používateľov mobilných telefónov ponúkame celý rad aplikácií, ktoré vám zjednodušia proces objednávania, vyhľadajú distribútora vo vašom okolí alebo umožnia rýchly prístup k údajom o plynoch pre zváranie, potravinárske aplikácie a iné technológie. Naše aplikácie sú k dispozícii v hlavných mobilných operačných systémoch (Apple, Google).

E-STOCK

E-STOCK

Sledujte a majte svoje zásoby tlakových fliaš (obalového konta) stále pod kontrolou

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte nás

A real person will answer

Formulár

Kontakt

Pri spracovaní registrácie sa vyskytla chyba. Skontrolujte, prosím, zadané informácie.
Mrs.
V prípade, ak využijete náš kontaktný formulár, budeme spracúvať Vaše osobné údaje v rozsahu údajov uvedených v zaslanom formulári na účel vybavenia dopytu/ otázky zadanej prostredníctvom kontaktného formulára na internetovej stránke prevádzkovateľa. Právnym základom spracúvania Vašich údajov je súhlas, ktorý nám udelíte vyplnením a odoslaním kontaktného formulára. Pre oboznámenie sa s bližšími podmienkami spracúvania Vašich osobných údajov na tento účel prosím kliknite na odkaz.