Strúhanka

Predajné miesta

SIEŤ PREDAJNÝCH MIEST, KTORÉ SÚ K DISPOZÍCII NAŠIM ZÁKAZNÍKOM

Predajné miesta blízo Vás – možnosť vyzdvihnutia tovaru alebo dodania – ‘správna kombinácia’ príslušenstva - možnosti objednávania – aspekty bezpečnosti

PREDAJNÉ MIESTA VO VAŠEJ BLÍZKOSTI

Pomocou nižšie uvedenej aplikácie môžete rýchlo nájsť naše najbližšie predajné miesto. Messer ponúka veľa predajných miest a určite sa niektoré nachádza vo Vašej blízkosti.

MOžNOSTI DODANIA

Zákazníci, ktorí nemajú fixné miesto odberu, ale kvôli svojim zákazkám pôsobia na väčšom území, uvítajú alternatívu vyzdvihnutia požadovaných oceľových fliaš na najbližšom predajnom mieste. Vyhľadajte otváracie hodiny v nižšie uvedenej aplikácii a skontrolujte, či má vybrané predajné miesto Váš produkt v zásobe. Vo väčšine prípadov poskytuje predajné miesto aj možnosť „rýchleho“ dodania alebo aj možnosť dodávky v prípade neplánovanej a naliehavej požiadavky. Zavolajte na predajné alebo použite jednu z nižšie uvedených možností objednávania.

PERFEKTNÁ KOMBINÁCIA PRÍSLUŠENSTVA

Mnohé z predajných miest ponúkajú aj celý rad zariadení súvisiacich s používaním plynov a iný hardvér. Požiadajte o radu ohľadne správneho vybavenia plynových fliaš tak, aby perfektne sadli a umožnili vám bezpečný odber plynu pri správnom tlaku a množstve.

Depot Finder

Depot Finder

Vaša poloha LOKALIZOVAŤ MA


Obmedziť vyhľadávanie na:

Schémy dodávok

RIEŠENIA V OBLASTI DODÁVOK – 100 ROKOV SKÚSENOSTÍ S TVORBOU SPOĽAHLIVÝCH A NÁKLADOVO EFEKTÍVNYCH RIEŠENí PRE DODÁVKY PLYNOV

Riešenia v oblasti dodávok – Inštalácie u zákazníkov – Možnosti telemetrie – Obchodné ponuky

Bežpečnosť produktov

VŠETKO O PRODUKTOVEJ BEZPEČNOSTI PRE TECHNICKÉ PLYNY

Karty bezpečnostných údajov – Produktové listy – Dokumentácia pre bezpečné zaobchádzanie s plynmi