Internet explorer not supported - Please switch to Edge, Firefox, Chrome, Opera or other browser and improve the safety of your navigation

Navigačné Menu

Zmes Gourmet N80 - pivoplyn potravinársky - Messer Tatragas

Vnorené aplikácie

GOURMET N80

Ochutnajte tajomstvo piva s našou zmesou GOURMET N80

GOURMET N80 je dvojzložková zmes obsahujúca 80 % dusíka potravinárskeho a 20 % oxidu uhličitého potravinárskeho.

Čo je dusíková zmes N2 + CO2?

Dusíková zmes N2 + CO2 je unikátna kombinácia dusíka (N2) a oxidu uhličitého (CO2), ktorá prináša široké spektrum výhod a možností v rôznych odvetviach. Táto pokročilá zmes GOURMET N80 je špeciálne navrhnutá s ohľadom na dosiahnutie optimálnej kvality a výkonu vo vašom podnikaní.

Použitie dusíkovej zmesi N2 + CO2:

  1. Potravinárstvo a nápojový priemysel: Dusíková zmes N2 + CO2 je široko využívaná v potravinárskom a nápojovom priemysle na zlepšenie kvality a trvanlivosti výrobkov. Plynulé aplikovanie tejto zmesi vo výrobnom procese umožňuje minimalizovať oxidáciu, udržiavať čerstvosť potravín a zlepšovať ich chuť a textúru.

    Pivo čapované zmesou GOURMET nie je presycované s CO2 - pena má krémový vzhľad a vydrží dlhšie.

  2. Elektronika a výroba polovodičov: Pri výrobe elektronických zariadení a polovodičov je dusíková zmes N2 + CO2 neoddeliteľnou súčasťou. Je používaná na odstránenie nečistôt a zachovanie čistoty prostredia, ktoré je kritické pre správne fungovanie týchto zložitých systémov.

Výhody použitia dusíkovej zmesi N2 + CO2:

  • Zvýšená trvanlivosť: Dusík a oxid uhličitý v zmesi zabraňujú oxidácii a rozkladu výrobkov, čo zvyšuje ich trvanlivosť a kvalitu.

  • Bezpečnosť: Dusík je nehorľavý a nejedovatý plyn, čo zaisťuje bezpečné používanie zmesi. Navyše, použitie tejto zmesi umožňuje minimalizovať riziko výbuchu alebo požiaru.

  • Vylepšená účinnosť: Dusíková zmes N2 + CO2 prispieva k efektívnejšiemu a presnejšiemu riadeniu procesov, čo vedie k zvýšeniu výrobných výkonov a zníženiu straty surovín.

  • Environmentálna udržateľnosť: Použitie dusíkovej zmesi N2 + CO2 prispieva k environmentálnej udržateľnosti, pretože minimalizuje potrebu chemikálií a prispieva k zníženiu produkcie odpadových látok.

Ak hľadáte inovatívne a spoľahlivé riešenie pre vaše podnikanie, dusíková zmes N2 + CO2 je ideálnou voľbou.

Kontaktujte nás ešte dnes a získajte viac informácií o tom, ako vám môže táto zmes pomôcť dosiahnuť vynikajúce výsledky vo vašom odvetví.

Zverejňovač príspevkov

Vnorené aplikácie

Vnorené aplikácie

Beer Campaign Diagram 01

 

 

Beer Campaign Diagram