Internet explorer not supported - Please switch to Edge, Firefox, Chrome, Opera or other browser and improve the safety of your navigation

Navigačné Menu

Najbezpečnejší vodič Messer Tatragas - Messer Tatragas

Strúhanka

Vnorené aplikácie

SLOVÁK DEZIDER LAKY JE NAJBEZPEČNEJŠÍ VODIČ V MESSER DRIVER AWARDS 2022

SLOVÁK DEZIDER LAKY JE NAJBEZPEČNEJŠÍ VODIČ V MESSER DRIVER AWARDS 2022

Slovák Dezider Laky z Rece jazdí spomedzi 650 šoférov z 11 krajín, pre európskeho výrobcu a distribútora technických plynov skupiny Messer, najbezpečnejšie.

Dezider Laky jazdí pre slovenský Messer Tatragas už siedmy rok. Celkovo za svoj život najazdil profesionálne už vyše 3,5 milióna kilometrov.

„Počas jazdy nemám nejaké špeciálne návyky alebo správanie. Snažím sa plne venovať vedeniu vozidla a sústreďujem sa na bezpečnosť seba, bezpečnosť ostatných účastníkov premávky, a samozrejme nákladu, ktorý je za mnou,“ povedal najbezpečnejší šofér európskeho Messeru Laky, ktorý aktuálne riadi ťahač Mercedes s „dusíkovou cisternou“ značky Gofa.

Do vyhodnocovania boli automaticky zapojení všetci šoféri, ktorí jazdia v Európe pre Messer, teda dopravujú kvapaliny a plyny k zákazníkom, a majú nainštalované Kienzle GPS, ktoré vyhodnocuje už spomínané parametre jazdy.

Dáta o bezpečnosti sú vyhodnocované v ECO Scorecard Reporte, ktorý zaznamenáva všetky incidenty, množstvo prejazdených kilometrov, ako aj spomínaný štýl jazdy vodičov.

Slovenská dcéra globálneho Messeru, spoločnosť Messer Tatragas hodnotí ocenenie slovenského vodiča pozitívne. „Sme nadšení, že práve „náš“ šofér získal túto internú cenu najbezpečnejšieho vodiča. Aj naďalej budeme dbať na výbere tých najlepších prepravných spoločností s najlepšími vodičmi, nakoľko prevoz našich kvapalín a plynov môžu vykonávať predovšetkým spoľahliví a profesionálni vodiči. Pánovi Lakymu gratulujeme k oceneniu a budeme mu opäť držať prsty aj počas hodnotenia v roku 2023,“ dodáva Michal Paľa, generálny riaditeľ Messer Tatragas.

Zdroj: interná databáza Messer Tatragas, 2023

Proficars: Najbezpečnejší šofér skupiny Messer je Slovák

Prečítať tlačovú srávu.