Odlahčné fľaše CANGAS

ODLAHČENÉ FĽAšE CANGAS - MALÉ TLAKOVÉ NÁDOBY - FĽAŠE ŠPECIÁLNYCH VEĽKOSTÍ - VYROBENÉ PRE ZÁKAZNÍKOV

Fľaše špeciálnych veľkostí – Fľaše zo špeciálneho materiálu – Fľaše spĺňajúce špeciálne požiadavky - Inštalácie u zákazníkov – Možnosti telemetrie – Obchodné ponuky

MALÉ TLAKOVÉ NÁDOBY - CAN GAS

Čisté plyny a zmesi plynov sa väčšinou dodávajú v 10 alebo 50 litrových fľašiach s vysokým tlakom plnenia. Pre niektoré použitia je však potrebné iba malé množstvo plynu. Pre radu testov alebo meraní je plyn potrebný iba v minimálnom množstve. Ostatný plyn vo fľaši potom zostane nevyužitý.
Najmä pre meranie fixných senzorov pre monitorovanie okolitého vzduchu sú veľké fľaše často príliš nepraktické. Pre tieto účely Messer vytvortil produktovú radu pre bezpečné a pohodlné práce na mieste - CAN gas.
Štandardný program zahŕňa čisté plyny ako aj testovacie plynné zmesi pre celú radu použití. Môže sa jednať o kalibračné alebo testovacie senzory, o monitorovanie okolitého vzduchu v nebezpečných oblastiach alebo o prácu s alebo testovanie meriacich zariadení pre emisie výfukových plynov - požadované kalibračné plyny je možné jednoducho prenášať v praktických tlakových nádobách.

Výhody malých tlakových nádob sú nasledujúcie:
•    malé, ľahké na manipuláciu
•    nenáročnosť skladovania
•    jednoduchý transport
•    zaobchádzanie s nimi už nemôže byť jednoduchšie

SPRÁVNY DODÁVATEĽSKÝ SYSTÉM

Pre bezpečné záskavanie plynu z fľaše so stlačeným plynom je potrebné znížiť plniaci tlak na požadovaný pracovný tlak. Pre tlakové nádoby a malé tlakové fľaše z nerezovej oceli ponúkame upravené ventili na reguláciu tlaku.

Pre viac informácií si stiahnite príslušný leták alebo požiadajte o konzultáciu niektorého z našich odborníkov.
 

Špeciálne plyny

ŠPECIÁLNE PLYNY

Máte vysoké štandardy? My tiež! Špeciálne plyny od firmy Messer

Kontaktný formulár